ပထမအကြိမ် မကွေးတိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော် ရွေးကောက်ခံလွှတ်တော်ကိုယ်စားလှယ်များစာရင်း

ပထမအကြိမ်တပ်မတော်ကိုယ်စားလှယ်များ
ပထမအကြိမ် မကွေးတိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ရွေးကောက်ခံလွှတ်တော်ကိုယ်စားလှယ်များစာရင်း
ၿဉ်အမည်မဲဆန္ဒနယ်လွှတ်တော်ကိုယ်စားလှယ်မှတ်ချက်
ဦးရဲမြင့်မကွေးမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
လွှတ်တော်
ဥက္ကဌ
ဦးဟန်မောင်မကွေးမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
ဦးစောဝင်းမောင်​တောင်တွင်းကြီးမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
လွှတ်တော်
ဒုတိယဥက္ကဌ
ဦးကြည်သိန်း​တောင်တွင်းကြီးမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
ဦးအောင်နိုင်ဝင်း​ရေနံချောင်းမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
ဦးဝင်းတင့်​ရေနံချောင်းမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
ဦးနေရှင်းချောက်မြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
ဝန်ကြီး
ဦးဝင်းနိုင်ဦးချောက်မြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
ဦးချစ်သိန်းမြို့သစ်မြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၁၀ဦးခင်မောင်ဝင်းမြို့သစ်မြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၁၁ဦးအောင်ကျော်မင်းနတ်မောက်မြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
ဝန်ကြီး
၁၂ဦးနေဝင်းနတ်မောက်မြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၁၃ဦးဘုန်းမော်ရွှေမင်းဘူးမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
ဝန်ကြီးချုပ်
၁၄ဦးမောင်မောင်တင်မင်းဘူးမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၁၅ဦးဇော်မိုးမြင့်ပွင့်ဖြူမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၁၆ဦးအောင်နိုင်ပွင့်ဖြူမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
ဝန်ကြီး
၁၇ဦးသစ်လွင်ခိုင်စလင်းမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၁၈ဦးဝင်းမြိုင်စလင်းမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၁၉ဦးလှပြုံးငဖဲမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၂၀ဦးတင်ညွန့်ငဖဲမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၂၁ဦးလင်းအောင်စေတုတ္တရာမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၂၂ဦးစိန်လှိုင်စေတုတ္တရာမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၂၃ဦးကြည်မင်းသရက်မြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
ဝန်ကြီး
၂၄​ဒေါ်ယဉ်ယဉ်လှသရက်မြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၂၅ဦးဝင်းနိုင်ကံမမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၂၆ဦးတင်မျိုးလှိုင်ကံမမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
ဝန်ကြီး
၂၇ဦးသိန်းဇော်မင်းတုန်းမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၂၈ဦးသိန်းအောင်မင်းတုန်းမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၂၉ဦးမျိုးမြင့်မင်းလှမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၃၀ဦးလှစိုးမင်းလှမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၃၁ဦးမောင်မောင်စိုးဆင်ပေါင်ဝဲမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၃၂ဦးမြင့်ငွေဆင်ပေါင်ဝဲမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၃၃ဦးခင်ဆွေအောင်လံမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၃၄ဦးစန်းလွင်အောင်လံမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၃၅ဦးသိန်းထွန်းပခုက္ကူမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၃၆ဦးဇော်မိုးသိန်းပခုက္ကူမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၃၇ဦးမြင့်နိုင်ရေစကြိုမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၃၈ဦးတင်မောင်ကျော်ရေစကြိုမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၃၉ဦးတင်ရန်းမြိုင်မြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၄၀ဦးစောဝင်းမြိုင်မြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၄၁ဦးမြင့်စိုးဝင်းပေါက်မြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၄၂ဦးမိုးကိုကိုပေါက်မြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၄၃ဦးမြင့်အောင်ဂန့်ဂေါမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၄၄ဦးဝင်းမြင့်မောင်ဂန့်ဂေါမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
ဝန်ကြီး
၄၅ဦးသိန်းဆွေထီးလင်းမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၄၆ဦးဝင်းအောင်ထီးလင်းမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၄၇ဦးဌေးလွင်ဆောမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၄၈ဦးဝင်းဖေဆောမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
ဝန်ကြီး
၄၉ဦးမြင့်စိုးဆိပ်ဖြူမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၁)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၅၀ဦးမြင့်ဆိပ်ဖြူမြို့နယ်
မဲဆန္ဒနယ်အမှတ်(၂)
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
၅၁ဦးဆလိုင်းလှထွန်းချင်းတိုင်းရင်းသား
လူမျိုးမဲဆန္ဒနယ်
တိုင်းဒေသကြီးလွှတ်တော်
ကိုယ်စားလှယ်
ဝန်ကြီး